W związku z przedłużeniem wymogu kształcenia na odległość na rok akademicki 2020/2021 zwracamy uwagę, że integralną częścią Zarządzenia nr 15/2020/2021 Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z dnia 30 września 2020 roku w sprawie działania Uniwersytetu w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 – są zasady weryfikacji osiągniętych efektów uczenia poza siedzibą uczelni.

Od 1 kwietnia problemy związane z pracą zdalną administracji pomaga rozwiązywać konsultantka OWKO, który odbiera Państwa zgłoszenia wysyłane na helpdesk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szanowni Państwo,

otrzymałem informację, że koordynatorzy wspierający e-learning dysponują w domu niekiedy tylko z internetem mobilnym o ograniczonym transferze. Według mojej wiedzy nie ma możliwości przekazania środków z uczelni na opłacenie dodatkowych limitów prywatnych komórek czy modemów GSM. Dlatego w porozumieniu z panią Katarzyną Koszewską (kierownikiem Collegium Maius) udostępniłem pokój 05 do pracy zdalnej tym koordynatorom, którzy zgłoszą taką potrzebę.

Czytaj więcej: OWKO - wsparcie dla koordynrorów e-learningu