Data publikacji w serwisie: 14 grudnia 2017 r.

Uzyskaliśmy środki w tegorocznym konkursie POWER

w związku z odrzuceniem przez MNiSW protestu w sprawie negatywnego rozpatrzenia wniosku o dofinansowanie szkoleń, który złożyliśmy we wrześniu 2016 roku, ujęliśmy znaczną część Państwa dotychczasowych propozycji w tegorocznym wniosku UAM w konkursie nr POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ3-17 w Ścieżce III Zintegrowanych Programów Uczelni. Miło nam donieść, że tym roku wniosek został zaakceptowany i uzyskaliśmy finansowanie na zgłoszone szkolenia oraz modernizację platformy e-learningowej.

W dziale Projekty w artykule „POWER zintegrowane programy uczelni” można zapoznać się ze zgłoszoną listą szkoleń, natomiast w dołączonym dokumencie – z programem modernizacji platformy e-learningowej.

Prosimy o zarezerwowanie terminu w drugim tygodniu stycznia 2018 roku na spotkanie w Collegium Maius w sali 01, abyśmy mogli przedyskutować realizację naszych zadań. W tej chwili szczególnie istotne byłyby Państwa uwagi dotyczące modernizacji platformy. Proponowane daty i godziny spotkania prosimy nadsyłać na adres owko@amu.edu.pl.

Życzymy Państwu zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2018.

dr hab. Bogdan Hojdis, dr Mirosław Wobalis