Data publikacji w serwisie: 25 stycznia 2021 r.

Free Training and Teaching Innovation Course on Virtual Exchange based on the COIL model

przekazujemy informację od prof. Marka Kręglewskiego dotyczącą szkoleń nauczycieli akademickich, którzy chcieliby nawiązać współpracę dydaktyczną z ośrodkami zagranicznymi. Jednym z projektów, które od kilku lat rozwija CGU (Compostela Group of Universities) jest Collaborative Online International Teaching. Chodzi o przygotowanie wykładowców do prowadzenia zajęć online w innych uczelniach i w ten sposób poszerzanie oferty dydaktycznej w uczelniach biorących udział w projekcie. Na intranetowej stronie OWKO znajdziecie Państwo zaproszenie do udziału w specjalistycznym kursie przygotowującym do tego typu współpracyUdział jest bezpłatny, trzeba jedynie zgłosić się do 31 stycznia. Kurs wymaga aktywności ze strony uczestników.